+90 539 201 77 30

bilgi@ayseguliscan.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Gayrimenkul Değerleme

Gayrimenkul Değerleme

4 Mart 2019 tarihi itibari ile yabancılara yapılacak satışlarda değerleme raporu (ekspertiz raporu) hazırlanması zorunlu hale geldi.

 

Alanlarında faaliyet göstermektedir.

 

Gayrimenkul değerleme yürürlükte bulunan bazı mevzuatlar çerçevesinde her türlü resmi ve özel, gerçek ve tüzel kişi ve kuruluşlara ait gayrimenkullerin, gayrimenkul projelerinin ve gayrimenkule ilişkin hak ve faydaların, taşınmazların, uluslararası metodlar kullanılarak etik kurallar çerçevesinde, ekspertiz ve değerleme işlerini yapılması, bu tespitlere ilişkin raporlar düzenlenmesidir. 
Gayrimenkul Değerleme Nasıl Yapılır?

Belirtilen bir binanın, holdingin, mallarının değerlendirilmesi için bir bilirkişiye başvurmak  bu bilirkişinin malların fiyatlarını belirlemesi tam olarak gayrimenkul değerlemeye örnektir. Gayrimenkulün yani bir taşınmazın emlağın değerinin tespit edilmesidir. Emlak değerleme olarak da söylenilebilir. Ekspertiz olarak da anılan bu işlem Türkiye’de lisanslı uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Sadece mahkemelerde lisanslı uzman arayışı halen gerekmemektedir. Şeffaflaşan ticari aktviteler ve profesyonelliğe verilen kıymetle birlikte Türkiye’de gayrimenkul ekspertizi lisanslı uzmanlar tarafından yapılmaya devam edecektir. Uzmanların bu konuda varlığı çok önemlidir. Onlar gerekli fiyatlandırmayı yaptıkları için malınızın kesinlikle tam değerinde satılacağından emin olabilirsiniz. Fiyatlandırma anında birçok kriterden yardım alınabiliyor.

 

FİZİBİLİTE VE PROJE HİZMETLERİ

 

1.            Projenin Tanımı

2.            Projenin Yapılacağı Şehrin Genel Tanıtımı

3.            Yatırımın Niteliğinin Açıklanması

4.            Projelerin İnceleme ve İrdeleme Raporu

5.            İş Programı

6.            Firma Profili

7.            Finansal Analiz

8.            Sonuç

 

KENTSEL DÖNÜŞÜM danışmanlık hizmetleri

Mimari Proje Danışmanlığı

Mimari Proje yönetimi ve yönetim danışmanlığı  aynı zamanda kurucumuz olan Mimar Ayşegül işcan tarafından sağlanmaktadır.

Bizi Arayın +90 539 201 77 30

Bizi Arayın +90 539 201 77 30

Esenyurt / İSTANBUL
+90 539 201 77 30
bilgi@ayseguliscan.com
Bu site DumanSoft internet hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.