+90 539 201 77 30

bilgi@ayseguliscan.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

BLOG
Anasayfa Blog Büyükçekmece Gayrimenkul Değerleme

Büyükçekmece Gayrimenkul Değerleme

30 Haziran 2021

Büyükçekmece gayrimenkul değerleme hizmeti sunan şirket olarak, objektif ve etik bir gayrimenkul değerleme hizmetini sizlerle buluşturuyoruz.

Hizmetimiz kapsamında kentsel dönüşüm, vatandaşlık hakkı elde etme, iş ortaklığı feshi, mal paylaşımı alanlarında gayrimenkul değerleme ve raporlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Gayrimenkul Değerleme ve Raporlama Hizmetinde Deneyimli Ekip Farkı

Gayrimenkul değerleme ve raporlama hizmeti veren bir şirket olarak deneyimli ve lisanslı ekibimizle iletişim halinde olmanızı sağlıyoruz. Deneyimli ve SPK, BDDK lisanlı çalışma gerçekleştiren ekibimiz hem gayrimenkul sektörü hakkında bilmeniz gerekenleri sizlere sunar hem de gayrimenkul değerleme raporlarını sizlerinde anlayabileceğiniz açık ve net ifadelerde hazırlarlar.

 

Deneyimli hizmetimizden yararlanmanız halinde, gayrimenkul değerleme raporları üzerinden gayrimenkule ait piyasa değerini ve emsal kira bedelini görebilirsiniz. Diğer yandan gayrimenkulünüze yönelik kar beklentilerini, risk potansiyelini, müşteri adayları potansiyelini raporlarımız kapsamında sunuyoruz. Bu tip bilgileri öğrenmeden gayrimenkul sektörüne ilişkin yatırımlarınıza yön vermemeniz gerektiğini sizlere hatırlatıyoruz. Çünkü raporlarımız üzerinden elde edeceğiniz bilgiler hukuki konularda sahip olduğunuz faydaları ve önünüze gelebilecek riskleri aynı anda öğrenebilmenizi sağlıyor. Tüm bunları deneyimli ekip kadromuz ve gayrimenkul değerleme metotları ile örtüşen çalışma tekniğimiz ile sunuyoruz.

 

Mal Paylaşımına Yönelik Gayrimenkul Değerleme Raporu Hizmetinde Profesyonel Destek

Gayrimenkul paylaşımını gerekli kılan mira veya boşanma gibi durumlarda taraflar görüş ayrılıklarına düştüklerinde yasal mevzuata uygun profesyonel bir değerleme süreci, çözüme kavuşmak için gereklidir. Lisanslı uzman ekibimizle ile boşanma, miras işlemlerine yönelik gayrimenkul değerleme gerçekleştirirken, gayrimekul değerleme esasları ve etikleri üzerinden kapsamlı raporlar hazırlıyoruz.

 

Bu süreçte edindiğiniz raporlar mahkemelerce kabul görülen bit yapıya sahip olmalıdır. Diğer yandan gayrimenkulün sadece bugünkü değeri hakkında değil diğer ilgili bilgiler hakkında da detayları sunmalıdırlar. Sizler için hazırladığımız gayrimenkul değerleme raporları, mahkemece dikkate alınan gayrimenkule dair geriye dönük değerleri ve şuanki değeri ifade ederler. Büyükçekmece gayrimenkul değerleme hizmeti sunan şirket olarak, etik değerlere ve gizliliğe özen göstererek, mahkemece dikkate alınan kriterlere uygun gayrimenkul değerleme raporlarını sunuyoruz. Boşanma ve miras alanlarının haricinde uyuşmazlıkların ortaya çıkabileceği diğer hukuki işlemler için de gayrimenkul değerleme hizmeti sunarak yanınızda yer alıyoruz.

 

İş Ortaklığı Fesih Sürecini Çözüme Kavuşturacak Gayrimenkul Değerleme Hizmeti

İş ortaklıklarınıza son verme amacındaysanız, bu sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamak amacıyla iş ortaklığı feshi konusunda gayrimenkul değerleme hizmeti almak sizin için ideal koşulları oluşturur. İş ortaklığı feshi ardından ancak kuruma ait olan gayrimenkullerin değerlerinin tespiti ile adil bir paylaşım yoluna gidilebilir. Bu kapsamda fesih ardından, profesyonel şirket olarak verdiğimiz gayrimenkul değerlenme hizmetimizden yararlanarak, detaylı bilgileri sizlere sunacak değerleme raporlarına sahip olabilirsiniz.

 

Tüm iş ortaklarına etiğe uygun şekilde objektif bir yaklaşım sergileyerek, varlıkların ve demir başların değer tespitlerini gerçekleştiriyoruz. Bilgileri toplama ve analiz çalışmalarını gerçekleştirme süreçlerimizde sizler ve ortaklarınız için daha sakin geçecek bir süreci mümkün kılabilen çalışmayı yönetiyoruz. Uzman ve lisanslı ekibimizler, ideal bir süre içinde detaylı değerleme raporlarını sizlere ulaştırıyoruz.

 

Kentsel Dönüşüm Değerleme Hizmetinden Doğru Adres

Binanız için kentsel dönüşümü başlatma amacındaysanız, bu süreçte beklenmedik durumlar ile karşılaşmamak adına kentsel dönüşüm değerleme hizmetinden yararlanmanız gerekir. Kentsel dönüşün değerleme hizmeti sunan profesyonel firma olarak, değerleme raporlarını sizler için hazırlıyoruz. Kentsel dönüşüm yasasına bağlı olarak zarar almadan, yasanın sunduğu yararları sürece dahil ederek kentsel dönüşümden faydalanabişmeniz için kapsamlı değerleme raporlarını hazırlıyoruz.

 

Raporlarımız üzerinden konuta dair şuanki değeri, kentsel dönüşün ardından kayda geçecek ortalama değeri, müteahhit ile anlamanın ne kadar doğru olacağı hususundaki bilgiyi, bağımsız bölümler arasında şerefiye farklarını ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz. Büyükçekmece gayrimenkul değerleme hizmeti sunan firma olarak, raporlarda değer yaklaşımlarını en açık ifadeler ise size sunuyor, farklı müteahhitler ile yapacağınız görüşmelerde hukuki haklarınız ve teklif verilebilecek tutarlar hakkında bilgi sahibi olabilmenizi sağlıyoruz.



Bu yazı 2715 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Bizi Arayın +90 539 201 77 30

Bizi Arayın +90 539 201 77 30

Esenyurt / İSTANBUL
+90 539 201 77 30
bilgi@ayseguliscan.com
Bu site DumanSoft internet hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.